0

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek için sofralarda ve yemeklerde zeytinyağı kullanımı önemlidir. Zeytinyağı sağlık ve kozmetik alanında önemli bir yere sahiptir. İlaçlarda antibiyotik olarak kullanılmaktadır.  Kalp krizi risklerini azaltmaktadır. Cilt nemlendirici olarak kullanılmaktadır. Kan şekerini düzenler. Sağlıklı bir yaşam için önemli sırada yer almaktadır. Bu yüzden düzenli olarak kullanmak gerekir. Kilo vermek istiyorsanız yemeklerinizde zeytinyağı kullanmalısınız. Hazmetmek daha kolaydır ve sindirim sistemini çalıştırır. Kabızı önler. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Akciğere iyi gelir. Meme kanseri riskini azaltır.Sabunlarda cilt güzelleştirici olarak kullanılmaktadır. Kremlerde ve merhemlerde yaralara iyi geldiği için kullanılmaktadır. Fakat hepsinde bir kimyasal madde vardır. Bu yüzden doğal ve saf bir zeytinyağı kullanmak daha önemlidir. Bu yüzden yara ve kesiklerde zeytinyağı kullanmak tedavi edicidir.

Sağlık için zeytinyağ

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmek için sofralarda ve yemeklerde zeytinyağı kullanımı önemlidir. Zeytinyağı sağlık ve kozmetik alanında önemli bir yere sahiptir. İlaçlarda antibiyotik olarak kullanılmaktadır. Sabunlarda cilt güzelleştirici olarak kullanılmaktadır. Kremlerde ve merhemlerde yaralara iyi geldiği için kullanılmaktadır. Fakat hepsinde bir kimyasal madde vardır. Bu yüzden doğal ve saf bir zeytinyağı kullanmak daha önemlidir. Bu yüzden yara ve kesiklerde zeytinyağı kullanmak tedavi edicidir. Kalp krizi risklerini azaltmaktadır. Cilt nemlendirici olarak kullanılmaktadır. Kan şekerini düzenler. Sağlıklı bir yaşam için önemli sırada yer almaktadır. Bu yüzden düzenli olarak kullanmak gerekir. Kilo vermek istiyorsanız yemeklerinizde zeytinyağı kullanmalısınız. Hazmetmek daha kolaydır ve sindirim sistemini çalıştırır. Kabızı önler. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Akciğere iyi gelir. Meme kanseri riskini azaltır.

Lezzet Aktepe Kabakum demektir.

Lezzetli beslenmek için önemli bir besin maddesidir. Kalp ve damarların dostudur. Kolesterol düzenler. Cildinizi uzun zamanlar genç tutar. Yaşlanmayı geciktirir. Hücre yenilenmesi için çok önemli bir besindir. İçerisinde birçok vitamin ve minarel taşımaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. İltihapları önler ve oluşan iltihap ağrılarına iyi gelir. Mide ve bağırsakların rahatlamasını sağlar. Cilt kuruluğunu ortadan kaldırır. İçerdiği E vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir ve parlatır. Saç dökülmelerine ve kepeklenmesine iyi gelir, azaltır. Saç köklerini güçlendirir. Saç ve cilt maskesi olarak kullnılabilir. Doğal bir kozmetik ürünüdür. Nerdeyse tüm nemlendirici kremlerin içerisinde bulunmaktadır. Kırışıklıkları yok eder.

Yorum bırakabilirsiniz

Her şey bir zeytin ile başlar..

Aktepe Kabakum Zeytincilik

İsmetpaşa mah. Şehit sami akbulut cad. No:21/B Dikili / İzmir

+902326714442

iletisim@aktepekabakum.com